Wirtualne Lasy
Wirtualne Lasy
Forum dyskusyjne dla ludzi interesuj�cych si� lasem. Forum zosta�o uruchomione w dniu 3 czerwca 2006 roku. Przy portalu www.lasy.pl dzia�a r�wnie� lista dyskusyjna. Zapraszamy<

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jak zacząć?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne Lasy Strona Główna -> Hodowla lasu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sikd

PostWysłany: Pon, 26 Lut 2007, 0:11    Temat postu: jak zacząć? Odpowiedz z cytatem

Witam

Postanowiłem "stworzyć las" uśmiech (posadzić)
Już nikt z naszej rodziny nie zajmuje sie gospodarstwem, wszyscy pouciekali do miast, odłogiem zostawiliśmy połacie ziemi.
I tak mija już któryś rok, wszystko leży nie uprawiane, podatki się płaci a dochodu .... brak. uśmiech Postanowiłem posadzić LAS uśmiech
Teren jaki chcę zalesić to gleby ...
Cytat:
"gleby bielicowe i brunatne, bardzo ubogie, jeżeli weźmie się pod uwagę ich rolnicze wykorzystanie."

My mówimy krótko "podłe piaski" uśmiech
Powiedzcie jakimi drzewami zalesić tereny, co proponujecie?
Ja myślałem o: sosnach, dębach, może jesiony, brzozy, buki, graby(na opał), co poradzicie?
Myślałem też o posadzeniu drzew owocowych w celu wyprowadzenia ich na drzewa z przeznaczeniem na pozyskanie cennego materiału budowlanego. (w meblarstwie)
Wiem ze to będzie inwestycja dłuuuuuuggo terminowa, ale.... pewnie warto, uśmiech szkoda że nikt wcześniej o tym nie pomyślał bo przepadło kilkanaście lat Smutny
następnym pytaniem będzie ... Jak najtaniej pozyskać zaproponowanych przez was drzew - sadzonki? Sadzić, czy kupować?
Pozdrawiam
SIKD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
sikd

PostWysłany: Sro, 28 Lut 2007, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, kto tu jest adminem, coś żle ustwawiłem ankietę
można prosić aby ją poprawić i zmienić jej czas trwania, tak aby nie był ograniczony (chciałbym zeby ankieta trwała w nieskończoność)
dzięki pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
TomCio?
Administrator

PostWysłany: Sro, 28 Lut 2007, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sikd napisał:
witam, kto tu jest adminem, coś żle ustwawiłem ankietę
można prosić aby ją poprawić i zmienić jej czas trwania, tak aby nie był ograniczony (chciałbym zeby ankieta trwała w nieskończoność)
dzięki pozdrawiam

Swoje posty możesz sam korygować, ale skoro w ankiecie masz wstawiony czas trwania na 0 to, jak możesz z opisu wyczytać, oznacza że mamy do czynienia z niekończącą się ankietą. Więc problemu nie ma.

Co zaś do poszukiwania admina, proponuję zaglądać do Użytkowników i tam takowego znajdzie się bez problemu. Jeśli sprawa pilna to można wysłać maila lub prywatną wiadomość przez to forum.

Być inteligentnym to bardzo męczące...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne Lasy Strona Główna -> Hodowla lasu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: