Wirtualne Lasy
Wirtualne Lasy
Forum dyskusyjne dla ludzi interesujących się lasem. Forum zostało uruchomione w dniu 3 czerwca 2006 roku. Przy portalu www.lasy.pl działa również lista dyskusyjna. Zapraszamy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Polska krajem kłusowników

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne Lasy Strona Główna -> Łowiectwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RySiek
X

PostWysłany: Wto, 27 Lut 2007, 9:25    Temat postu: Polska krajem kłusowników Odpowiedz z cytatem

>"Metro": W najnowszym, niepublikowanym jeszcze raporcie Komisja Europejska piętnuje Polskę za kłusownictwo.<

http://wiadomosci.onet.pl/1493596,11,item.html

Pozdrawiam

RySiek
TomCio?
Administrator

PostWysłany: Wto, 27 Lut 2007, 10:06    Temat postu: Re: Polska krajem kłusowników Odpowiedz z cytatem

RySiek napisał:
>"Metro": W najnowszym, niepublikowanym jeszcze raporcie Komisja Europejska piętnuje Polskę za kłusownictwo.<

http://wiadomosci.onet.pl/1493596,11,item.html

A ciekaw jestem jak się plasujemy w Unii z piractwem komputerowym, nadużywaniem wódki, łapownictwem, złodziejstwem, kolesiostwem/nepotyzmem i zwykłym ludzkim skurwysyństwem? Myślę, że przyjęcie Ruminii i Bułgarii niewiele nam pomoże w tej statystyce. Polak potrafi - za granicą...

Być inteligentnym to bardzo męczące...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marian
XX

PostWysłany: Wto, 27 Lut 2007, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ panie TomCio! Kalasz pan swoje gniazdo!
Powrót do góry
TomCio?
Administrator

PostWysłany: Wto, 27 Lut 2007, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marian napisał:
Ależ panie TomCio! Kalasz pan swoje gniazdo!

Jak to kalam? Czyżbyś sam odpowiedział na moje pytanie i stąd zarzucasz mi kalanie gniazda? Wbrew pozorom staram się jak ognia unikać wymienionych w tym temacie grzeszków i chętnie do tego namawiam innych, a Ty mi tu o kalaniu? Oj, niedobrze się zapowiada, kiedy ot tak z grubej rury rzucasz mi taki zarzut.

Ktoś kiedyś ładnie powiedział, że jak do beczki gówna dodamy łyżkę miodu - i tak otrzymamy bęczkę gówna, a kiedy do beczki miodu dodamy łyżkę gówna - otrzymamy beczkę.... (no czego?)
Innymi słowy, chciałem powiedzieć że jeżeli już coś kalam, to nic niepokalanego. Skalać można coś nieskalanego, ale to już głębsza filozofia, nie na wątek łowiecko-kłusowniczy.

Być inteligentnym to bardzo męczące...
Powrót do góry
baluu
XX

PostWysłany: Sro, 28 Lut 2007, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie TomCio zgadzam sie w 100 % z tym co piszesz. Tylko żeby nasz kraj ( przyrodniczo piekny) mógł by byc piekny nie tylko w taki sposób o to jest pytanie
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne Lasy Strona Główna -> Łowiectwo Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: