Wirtualne Lasy
Wirtualne Lasy
Forum dyskusyjne dla ludzi interesujących się lasem. Forum zostało uruchomione w dniu 3 czerwca 2006 roku. Przy portalu www.lasy.pl działa również lista dyskusyjna. Zapraszamy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mała sprawa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne Lasy Strona Główna -> Zakłady Usług Leśnych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZbyniekZ
X

PostWysłany: Wto, 15 Sie 2006, 14:20    Temat postu: Mała sprawa Odpowiedz z cytatem

Witam jestem nowym użytkownikiem na tym forum, niedługo bede kończył studia i z perspektywą nikłych szans na dostanie się do pracy w LP chciałbym otworzyć własny Zul. Chciałbym zapytać jakie są możliwości wygrania pprzetargu na prace leśne??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TomCio?
Administrator

PostWysłany: Wto, 19 Wrz 2006, 22:57    Temat postu: Re: Mała sprawa Odpowiedz z cytatem

ZbyniekZ napisał:
Witam jestem nowym użytkownikiem na tym forum, niedługo bede kończył studia i z perspektywą nikłych szans na dostanie się do pracy w LP chciałbym otworzyć własny Zul. Chciałbym zapytać jakie są możliwości wygrania pprzetargu na prace leśne??

Ubaw Normalnie ubawiłem się. Wygląda mi na to że zarządzania to ty nie kończysz. Ale poważnie mówiąc wygranie przetargu to pestka. Każdy może wygrać przetarg.

Rozumiesz do czego zmierzam?

Być inteligentnym to bardzo męczące...
Powrót do góry
ZbyniekZ
X

PostWysłany: Sro, 20 Wrz 2006, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FAjnie że cię rozbawiłem ale chyba nie zyjesz w realnym świecie i nie wiesz jak się sprawy załtwia. Przetarg moze kazdy wygrać ale za jaka cenę.
Powrót do góry
TomCio?
Administrator

PostWysłany: Sro, 20 Wrz 2006, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZbyniekZ napisał:
FAjnie że cię rozbawiłem ale chyba nie zyjesz w realnym świecie i nie wiesz jak się sprawy załtwia. Przetarg moze kazdy wygrać ale za jaka cenę.

Ubaw po raz koleiny!
Mam rozumieć że tylko jak się uda ustawić dobrze przetarg, skołować to i owo z tym i tamtym, no i wycyckać kogo trzeba to będzie właśnie tak jak się sprawy załatwia? I Ty prosisz na forum publicznym o taki właśnie konkretny instruktarz? I to ja nie żyję w realnym świecie? Może... ale wiem w jakim świecie nie chcę żyć!

Być inteligentnym to bardzo męczące...
Powrót do góry
15a_team
X

PostWysłany: Pią, 06 Paź 2006, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawa jest prosta...musisz mieć ludzi z jakimś stażem pracy w lesie i jakiś sprzęt który zrobi wrażenie na komisji przetargowej...osobiście polecam Harvester.. uśmiech niektóre nadleśnictwa nie są skore do zatrudniana ZUl-i z zewnątrz chociaż powoli się to zmienia..na przykład firma pracująca na moim terenie zajmuję sie 3 leśnictwami w jednym nadleśnictwie i 1 leśnictwem w drugim...jeżeli chcesz się zająć taką pracą to muszę Cię uprzedzić że to niestety nie jest takie piękne...może później cosik jeszcze skrobnę bo teraz nie mam czasu
Powrót do góry
puszczyk
X

PostWysłany: Pią, 13 Paź 2006, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez gotówki lub kapitału nie ruszysz.
Po pierwsze przy przetargach jest uwzględniane przerób , wyszkolenie pracowników ,doswiadczenie , sprzęt.
Najlepiej jak zorientujesz się jakie prace są,, nie chciane,,tzn organizuje się przetargi poraz drugi ze wzgledu na brak ofert. Często są to prace związane ze sprzętem specjalistycznym .
I tu jest haczyk bo wydać kupę pieniędzy na umowe często sezonowa lub roczna to jest poteżne ryzyko. Ja bym nie ryzykował na starcie. Wykrzyknienie
Falco
X

PostWysłany: Nie, 11 Paź 2009, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy coś się zmieniło w przetargach? Czy w dalszym ciągu najważniejsza jest cena? Czy sprzęt, ilość ludzi, fachowość jest brana pod uwagę?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne Lasy Strona Główna -> Zakłady Usług Leśnych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: