Wirtualne Lasy
Wirtualne Lasy
Forum dyskusyjne dla ludzi interesuj�cych si� lasem. Forum zosta�o uruchomione w dniu 3 czerwca 2006 roku. Przy portalu www.lasy.pl dzia�a r�wnie� lista dyskusyjna. Zapraszamy<

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

na jakich maszynach pracujecie w swoich lasach?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne Lasy Strona Główna -> Lasy prywatne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ogr51
X

PostWysłany: Sro, 20 Lip 2011, 13:43    Temat postu: na jakich maszynach pracujecie w swoich lasach? Odpowiedz z cytatem

Ciekawi mnie na jakich maszynach pracujecie u siebie? Jak można się domyślić chodzi mi o konkretny sprzęt. Podajcie ile macie lasu?
mlody23

PostWysłany: Pon, 25 Lip 2011, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swój las mam ale nie dużo. Robie za to w jednym Zulu. ogulnie maszyn nie ma dużo, prawie 30 letni ciągnik zetora, 10 letni dir, przyczepy są też konie. Ale ostatnio się szarpneli na takiego małego harwka fao far, dużo roboty dzieki niemu odpadło jak n arazie dobrze se radzi. aa, no mamy jeszcze pilany, piły i jedną wyciągarke ledwo zipie i sie psuje cialge ale jest.

No a ty na czym robisz?
rudy102

PostWysłany: Pią, 15 Lis 2013, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam 6 ha (całość czyli niewiele)
2 ha - las 50 letni,
3 ha - las 17 letni (sadziłem z ojcem),
1 ha od 100 lat do 5 lat.
Maszyny, ciągnik c330, przyczepa do wywożenia dłużyca około 8 mb, 2 piły spalinowe(Makita i Sthil).
No i mocne plecy Szczęśliwy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne Lasy Strona Główna -> Lasy prywatne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: