Wirtualne Lasy
Wirtualne Lasy
Forum dyskusyjne dla ludzi interesuj�cych si� lasem. Forum zosta�o uruchomione w dniu 3 czerwca 2006 roku. Przy portalu www.lasy.pl dzia�a r�wnie� lista dyskusyjna. Zapraszamy<

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktywacja nowych użytkowników
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne Lasy Strona Główna -> ABC...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomCio?
Administrator

PostWysłany: Wto, 31 Lip 2007, 14:03    Temat postu: Re: UWAGA- NOWY UZYTKOWNIK!!!!!! Odpowiedz z cytatem

BTK47 napisał:
Po napisaniu poprzedniego postu zajrzałem do spisu użytkowników.
Zacząłem od ostatniej strony. I oto bardzo zaciekawiła mnie nazwa użytkownika ozn. nr-em 163, zarejestrowanym w dniu dzisiejszym!!!!!
W związku z tym mam pytanie: czy aby istnieje 150 % pewności że ten użytkownik ta drogą nie podrzuci nam jakiegoś paskudztwa? (vide jego strona www.).
Co o rejestracji takiego użytkownika sądzą zwolennicy anonimowości?
Czy Admin zagwarantuje nam całkowite bezpieczeństwo i uchroni przed niepożądanymi skutkami bycia jego na naszym forum?
Jakie podał informacje o sobie, które pozwoliły na zarejestrowanie go...
Itd, itd.... (...)

Ojeju-jeju, zaczynam się niepotrzebnie złościć, a widzę, że tu trzeba spokojnie wytołkować jak to jest... Diabełek skrzywiony Zmieszany
To że się zapisał, nie znaczy że przeszedł pozytywnie WE-RY-FI-KA-CJĘ! Jak się taki delikwent zapisze, to my - admini dostajemy maila o tym fakcie i tu mamy dwa wyjścia:
    1. Kliknąć na link w takim poście, zalogować się i aktywować nowego użytkownika

2. Zalogować się do panelu administracyjnego i wczytać się co o sobie dany delikwent napisał i zdecydować - puścić, czy nie. (i dlatego proszę o wpisanie czegoś normalnego w języku polskim)

99% takich "nowych" to właśnie są te śmieci o których piszę od samej góry tej strony. I są oni sukcesywnie kasowani. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że nie siedzę 24h/7d na forum, a jedynie z doskoku co dni kilka skasuję tych ok. 50-80 użytkowników co są BE.

Teraz i tak zniknę na parę dni, to pobaw się i zajrzyj ilu takich podejrzanych, z podejrzanymi linkami i opisami się pojawi. Gwarantuję Ci jednak, że żaden z nich do momentu aktywowania przez admina nie napisze na forum ani linijki.
uffff...
Najlepiej przetestuj to zakładając jakiegoś "poronionego" użytkownika, a wszystko stanie się prostsze mrugnięcie porozumiewawcze

Pozdrawiam nowych: das0, Gotan,
Za to Krystyna pozostawia nieco do życzenia, ale uznaję, że jest wiarygodnym użytkownikiem.
14 od wczoraj poszło won.

Być inteligentnym to bardzo męczące...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BTK47
XX

PostWysłany: Wto, 31 Lip 2007, 18:19    Temat postu: Re: UWAGA- NOWY UZYTKOWNIK!!!!!! Odpowiedz z cytatem

[quote="TomCio?"]

Cytat:
Ojeju-jeju, zaczynam się niepotrzebnie złościć, a widzę, że tu trzeba spokojnie wytołkować jak to jest... Diabełek skrzywiony Zmieszany
To że się zapisał, nie znaczy że przeszedł pozytywnie WE-RY-FI-KA-CJĘ! Jak się taki delikwent zapisze, to my - admini dostajemy maila o tym fakcie i tu mamy dwa wyjścia:
    1. Kliknąć na link w takim poście, zalogować się i aktywować nowego użytkownika

Ja też się nie denerwuję, jestem niespotykanie spokojny człowiek. Każdemu z wiekiem to przychodzi.
Zalogowanie i aktywowanie nowego użytkownika należy potraktować jako obowiązek każdego admina. To oczywiste.
Ale problem powstaje później - przywołany "nr 163" oddał jeden strzał. Prawdopodobnie był to ten jeden jedyny. ( tak przy okazji - w okolicy nr 163 znalazłem innego, o podobnych zainteresowaniach, zarejestrowanego w tym samym dniu).
Już kiedyś na którymś forum pisałem o podobnym forumowiczu, który był wielbicielem Britney Spears i też wysyłał zarażone wiadomości. W tym przypadku przywołałem ostrzeżenie które ktoś, gdzieś opublikował, pisząc o unikaniu wszystkiego co dotyczy BS.

Cytat:
2. Zalogować się do panelu administracyjnego i wczytać się co o sobie dany delikwent napisał i zdecydować - puścić, czy nie. (i dlatego proszę o wpisanie czegoś normalnego w języku polskim)
99% takich "nowych" to właśnie są te śmieci o których piszę od samej góry tej strony. I są oni sukcesywnie kasowani. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że nie siedzę 24h/7d na forum, a jedynie z doskoku co dni kilka skasuję tych ok. 50-80 użytkowników co są BE.

Oczywiście - każdy Admin jest normalnym człowiekiem, więc musi czasem trochę pospać, pojeść, dać się wyprowadzić na spacer przez swojego czworonoga....
Jeszcze niektórzy znajdą czas aby gdzieś popracować i co nieco zarobić !
Tylko czy czujności nie powinien budzić każdy "innostraniec", piszący w dowolnym, niepolskim języku? Jakie podaje o sobie informacje?
Nie znam tych "BE", i nie wiem dlaczego nimi zostali. I po prawdzie nic mi do tego. Ja chcę tylko w czuć się w miarę bezpiecznie, bo chciaż mam różne zainstalowane "anty..." to nigdy nic nie wiadomo - pomysłowość ludzka jest nieograniczona, jak kosmos.

Cytat:
Teraz i tak zniknę na parę dni, to pobaw się i zajrzyj ilu takich podejrzanych, z podejrzanymi linkami i opisami się pojawi. Gwarantuję Ci jednak, że żaden z nich do momentu aktywowania przez admina nie napisze na forum ani linijki.
uffff...
Najlepiej przetestuj to zakładając jakiegoś "poronionego" użytkownika, a wszystko stanie się prostsze mrugnięcie porozumiewawcze

Generalnie czytanie listy obecności użytkowników nie jest moim ulubionym zajęciem. Zabieram się za to dopiero wtedy, gdy już z kimś koresponduję i chcę się czegoś o moim respondencie dowiedzieć....
Na wielu forach w "profilu" pisze trochę więcej niż widać pod avatarkiem...

Cytat:
Pozdrawiam nowych: das0, Gotan,

Również pozdrawiam. uśmiech

DODANE:O Britney pisałem w Hyde Park w wątku pt. "OSTRZEŻENIE"

Dodane: Zajrzałem do "użytkowników" dopiero teraz i widzę że 163 zmieniło sie na 164. I chyba nie ma już tego "w okolicy".
Powrót do góry
Tatanka

PostWysłany: Wto, 15 Kwi 2014, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam się tylko przywitać, i zapewnić, że nie jestem niezwykle inteligentnym bootem. Mieszkam pod Tucholą, nie jestem leśnikiem, ale las to mój dom - wyniosłam się z miasta w Bory i mimo, że czasem ciężko, zwłaszcza z pracą bywa krucho, to nie żałuję. Widziałam na własne oczy zimorodka, bobry, daniele, jelenie i dziki. Dudka, wilgę. Czego chcieć więcej?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne Lasy Strona Główna -> ABC... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: