Wirtualne Lasy
Wirtualne Lasy
Forum dyskusyjne dla ludzi interesujących się lasem. Forum zostało uruchomione w dniu 3 czerwca 2006 roku. Przy portalu www.lasy.pl działa również lista dyskusyjna. Zapraszamy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuje pomocy- opis taksacyjny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne Lasy Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tobikedz

PostWysłany: Czw, 05 Wrz 2013, 16:34    Temat postu: Potrzebuje pomocy- opis taksacyjny Odpowiedz z cytatem

Hej, mam problem z opisem taksacyjnym. U siebie zawiodłem się wieloma znajomymi, dlatego szukam małej porady gdzieś w internecie, trafiłem przypadkiem na tą grupę . W pliku załączyłem opis taksacyjny , do tego opisu muszę dołaczyć wykaz projektowanych cięć rębnych. obok oddziałów podałem sugerowaną rębnie oraz rodzaj cięcia i % . Proszę o obiektywną opinie i radę czy daną rębnie można zamienić na inną. Trochę jestem w kropce z tym projektem, ponieważ pogubiłem się. Mam do wybory tylko rębnie 1,2,3 bez rębni stopniowych. Etat jaki muszę wykonać to 8100 +- 500 w dół czy w górę ( 7600-8600)

http://chomikuj.pl/yankes90/Dokumenty

plik o nazwie wykaz projektowanych cięć rębnych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zinstudio

PostWysłany: Sro, 26 Wrz 2018, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy to jeszcze aktualne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne Lasy Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: