Wirtualne Lasy
Wirtualne Lasy
Forum dyskusyjne dla ludzi interesuj�cych si� lasem. Forum zosta�o uruchomione w dniu 3 czerwca 2006 roku. Przy portalu www.lasy.pl dzia�a r�wnie� lista dyskusyjna. Zapraszamy<

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Żle się dzieje w państwie "NURZEC"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne Lasy Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzik
X

PostWysłany: Pon, 18 Wrz 2006, 20:48    Temat postu: Żle się dzieje w państwie "NURZEC" Odpowiedz z cytatem

Niestety zapomniano o tym iż nie wygasła sprawa "Nurca" w dalszym ciągu zapalczywy grożny "Iwan" Diabełek skrzywiony kolejno eliminuje niewygodnych pracowników, i czy nie ma na niego sprawiedliwości?! Czy LASY PAŃSTWOWE są prywatnym folwarkiem. W takim wypadku jestem obiema rękoma za prywatyzacją LP, wtedy wszystko rozumiem ponieważ jest to jego własność. Pozdrawiam wszystkich Leśników niech wam BÓR DAŻY!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TomCio?
Administrator

PostWysłany: Wto, 19 Wrz 2006, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabrakło mi tu jakiegoś konkretu, bo styl gazetowy wybitnie stosujesz. Chwytliwy tytuł, a potem kilka ogólnikowych zdań, z których nic nie wynika. Domyślam się, że chodzi o ogólnie pojęte obawy, ale nie rozumiem po co pisać o niczym? Czekasz, aż ktoś za ciebie odwali robotę? Wal co cię gnębi a może coś się zacznie dziać dobrego. Świat się sam nie zmieni, czasem trzeba zakasać rękawy.

Być inteligentnym to bardzo męczące...
Powrót do góry
sedno
XXX

PostWysłany: Sro, 20 Wrz 2006, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to Zmieszany
Magdalena
X

PostWysłany: Sro, 20 Wrz 2006, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bym bardzo prosiła aby ktos napisał "ooo ssoo choozzii??"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
TomCio?
Administrator

PostWysłany: Sro, 20 Wrz 2006, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magdalena napisał:
a ja bym bardzo prosiła aby ktos napisał "ooo ssoo choozzii??"

Zapewne jako to przódy bywało o mobbibiniga czy może molesting. Ale zgaduję tylko. Bez konkretów są spekulacje a ze spekulacji gówno wynika.

Powrót do góry
ponury_żniwiarz
X

PostWysłany: Czw, 21 Wrz 2006, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie. W Nurcu Pan Nadleśniczy stworzył własny prywatny folwark i odrebne prawo dla swoich poczynań. Obserwując brak zainteresowania tą sprawą RDLP Białystok można określić te powiązania jednym słowem "ŻENADA" !!!
Powrót do góry
TomCio?
Administrator

PostWysłany: Czw, 21 Wrz 2006, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a co ma się dziać ze strony dyrekcji skoro Nadleśnictwo ze dwa lata temu zostało dobrze ocenione przez kontrolę kompleksową i na dodatek załoganty z Nadleśnym i Dyrektorem podpisali porozumienie.
Toć nie będzie sobie Dyrektor nagle przeczył i przyjmował do wiadomości że jest źle. Ubaw
A swoją drogą tak to bywa jak się sprawę załagodzi a nie rozwiąże definitywnie. Wtedy głównie odeszli ludzie, którym było źle, a nie ci którzy źle ludziom robili. Stąd mamy zapewne teraz czkawkę. Oby ta zaraza nie rozeszła się po całej naszej dyrekcji...

http://www.lasy.pl/article.php?sid=1209&mode=&order=&thold=

Powrót do góry
dzik
X

PostWysłany: Wto, 26 Wrz 2006, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TomCio napisał:
Zabrakło mi tu jakiegoś konkretu, bo styl gazetowy wybitnie stosujesz. Chwytliwy tytuł, a potem kilka ogólnikowych zdań, z których nic nie wynika. Domyślam się, że chodzi o ogólnie pojęte obawy, ale nie rozumiem po co pisać o niczym? Czekasz, aż ktoś za ciebie odwali robotę? Wal co cię gnębi a może coś się zacznie dziać dobrego. Świat się sam nie zmieni, czasem trzeba zakasać rękawy.

Bardzo bym chciał wszystko nazwać po imieniu ale niestety ci któży wypowiadali się jóż nie pracują. W latach 80-tych kiedy Pan Nadleśniczy był zastempcą i miał być awansowany, wiedząc o tym załoga napisała list do dyrektora regionalnego iż nie chce tego Nadleśniczego Głównym. Owszem wszyscy się podpisali pod tym listem. To pozostało bez odzewu, a list niewiadomo jakim cudem znalazł się w posiadaniu Pana Nadleśniczego. I zaczeło się. Ostatni z tej listy odszedł Leśniczy który przed emeryturą został zdegradowany na podleśniczego, a przecież zasłużony człowiek który otrzymał odznaczenia nawet od Prezydenta Polski za zasługi w leśnictwie. To bardzo dziwne lecz prawdziwe. Z tej listy nikt nie pozostał cała załoga została wymieniona na ludzi któży muszą być za szefem. W tej chwili są tylko twożone listy poparcia bo jak nie to "możesz nie pracować a powód zawsze się znajdzie. Jeżeli chodzi o dobre wyniki po kompleksówce to po niej zostali wyróżnieni wszyscy poplecznicy szefa , nie zawsze mający dobrą ocenę po kontroli, a ci co mieli dobre oceny zawsze było coś nie tak ale u głównego, no i po awansie. Wiele by było można na ten temat pisać, jedynym błędem było to iż szefostwo Nadleśnictwa nie zostało wymienione w całości, a nie tylko zastępca który chce wrócić po wszystkim co najmniej na inżyniera nadzoru a może na zastępcę jak główny tylko wykopie obecną zastępczynię na którą w tej chwili "wlazł". Oby Pan Matysiak odpowiednio mógł temu zapobiec. DAŻ BÓR !!!!
Powrót do góry
15a_team
X

PostWysłany: Wto, 17 Paź 2006, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm...po pierwsze...dziku!!...popraw orty bo kłują w oczy..po drugie..sprawa Nurca wraca jak bumerang...to co wyrabia tamtejszy nadleśniczy naprawdę daje do myślenia...od razu widać że zwolnienia nie są poparte niczym konkretnym..pracownicy nie są psami którzy maja się łasić do swojego szefa i ograniczyć sie do wykonywania rozkazów..te czasy minęły..droga służbowa jak widać zawodzi więc czy nie warto zastanowić się nad rozmiękczeniem pana Nadleśniczego w inny sposób..nie mam pojęcia jaka jest tam kadra ale środowisko leśników które ja znam dawno by sobie z tym poradziło...ale na szczęscie tam gdzie pracuję sytuacja jest zupełnie inna...
Powrót do góry
Naj
X

PostWysłany: Nie, 22 Paź 2006, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

15a_team napisał:
hmmm...po pierwsze...dziku!!...popraw orty bo kłują w oczy..
.to co wyrabia tamtejszy nadleśniczy naprawdę daje do myślenia...od razu widać że zwolnienia nie są poparte niczym konkretnym..
.nie mam pojęcia jaka jest tam kadra a.

============
Nie masz pojęcia jaka jest kadra, ale od razu widać...
Ubaw
"Wprawdzie tego nie czytałem, ale to nie o to chodzi" jak mawiał pewien dyr. departamentu w byłym Ministerstwie Leśnictwa i PD (Obecnie przebywający w okolicach Wzgórz Golan Szczęśliwy )
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dzik
X

PostWysłany: Czw, 26 Paź 2006, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ważne czy piszę z błędami czy bez. Gdy zaczołem zarzucono mi język prasowy, jak zmieniłem styl to też nie dobrze. Widzę iż nie czytacie do końca ze zrozumieniem jedynie zwracacie uwagę na stylistykę. Przecież można dojść kto to pisze, lecz muszę się maskować ze zrozumiałych przynajmniej dla mnie powodów. Zajrzyjcie na podani adres tam też piszą o "Nurcu"http://www.lasypolskie.pl/forum/viewtopic.php?t=3616[/url]
Powrót do góry
dzik
X

PostWysłany: Nie, 18 Lut 2007, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak dla odświeżenia informacji . Będzie nowy ale niestety nie nadleśniczy. Załatwiono oczywiście jak by inaczej Panią Zastępczynię, odchodzi by odpocząć i normalnie pracować. Następny sukces Pana i Władcy Iwana Groźnego. A niech koś się nie podporząkuje to będzie następny, oczywiście za przyzwoleniem GÓRY, bo to najlepszy Nadleśniczy, najepsze wyniki finansowe po Maskulińskim jak można mieć tak niedobre o nim zdanie, ale gdyby nie załoga to by było tak samo ??
Powrót do góry
ponury_żniwiarz
X

PostWysłany: Czw, 05 Lip 2007, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jak tam poprawił się Gienio, po zmianie dyrektora w RDLP Białystok czy dalej dokucza i straszy zwolnieniami ?
Powrót do góry
dzik
X

PostWysłany: Sro, 25 Lip 2007, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadzieja jest matką głupich, niestety było jest i będzie awanse, nagrody jak zawsze jedynie otrzymują zasłużeni. Po wizycie dyrektor stwierdził iż załoga otrzymuje jedne z najniższych wynagrodzeń Pomysł w dyrekcji i oczywiście zrobi wszystko co w jego mocy Diabelnie wściekły przy aplauzie jedynie Leśniczych a gdzie reszta załogi Pytanie Czyżby oni nie zasługują by oglądać oblicze dyra Pytanie Wykrzyknienie Pozdrawiam wszystkich normalnie przcujących Wykrzyknienie mrugnięcie porozumiewawcze
Powrót do góry
mgr inżynier 55
X

PostWysłany: Nie, 21 Cze 2009, 8:54    Temat postu: Źle się dzieje... Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie „Dziku”!
To co Pan napisał o prywatyzacji Lasów Państwowych jest rzeczywiście „gazetowe” i to z Brukselkowa, Paryżewa lub znad Wzgórz Golan. Za prywatyzacją Lasów Państwowych żaden Polak nie powinien się podpisywać nawet jednym palcem, w przeciwnym razie będzie to już koniec dla Pana i dla nas wszystkich.
W pozostałych sprawach ma Pan rację. Mamy jeszcze wiele takich „Państw Nurzec”,
w których źle się dzieje i należy to zwalczać jak zarazę.
Ortografia rzeczywiście razi w oczy, ale myślę, że jest taka dla zmylenia przeciwnika,
lecz chociaż nasze leśne pozdrowienie „DARZ BÓR” proszę pisać poprawnie.
Jest teraz 21 czerwca 2009 r. i szkoda, że tak późno o Państwie Nurzec przeczytałem.
Jestem specjalistą od zwalczania owadzich szkodników leśnych.
Stare to dzieje, ale pochwalę się, że wygrywałem nawet z Brudnicą mniszką , za co dostawałem od pp. Dyrektorów dyplomy i z czego do dziś jestem dumny.
W zwalczaniu wszelkiej innej zarazy też jestem skuteczny.
Jeśli Pan tylko chce, może się do mnie przyłączyć.
Jestem ciekaw, co dziś słychać w Państwie Nurzec?

Mój adres internetowy:

jansniegocki@interia.pl
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne Lasy Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: