Wirtualne Lasy
Wirtualne Lasy
Forum dyskusyjne dla ludzi interesujących się lasem. Forum zostało uruchomione w dniu 3 czerwca 2006 roku. Przy portalu www.lasy.pl działa również lista dyskusyjna. Zapraszamy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Koła łowieckie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne Lasy Strona Główna -> Łowiectwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZbyniekZ
X

PostWysłany: Wto, 15 Sie 2006, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początkowo musisz wybrać koło do którego chcesz wstąpić a następnie napisać podanie o przyjęcie do tego koła. Najlepiej skataktować się z kimś z zarządu wybranego koła a on cię już pokieruje. Jeżeli nie znasz nikoga takiego to pojedz sobie do siedziby PZŁ i tam równiez dowiesz się wszystkiego. (Po pierwsze zorientuj się ile to wszystko kosztuje bo tak naprawde jest to bardzo kosztowne hobby jeżeli można to tak nazwać).

Pozdrowienia i udanych łowów w przyszłości uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
skorek1981
X

PostWysłany: Pon, 15 Sty 2007, 11:02    Temat postu: Re: Koła łowieckie Odpowiedz z cytatem

<Gajowy> napisał:
Witam Szczęśliwy
Od niedawna interesuje się łowiectwem i w związku z tym chciałbym się zapisać do koła łowieckiego i mam pytanie, a mianowicie czy trzeba mieć jakiejś ze sobą dokumenty i od ilu lat można tam uczestniczyć?
oczekuje konkretnej odpowiedzi Wykrzyknienie

Pozdrawiam Szczęśliwy

mam podobny problem, czekam na rozwoj tematu.
Szczęśliwy
Powrót do góry
Grzesiek122

PostWysłany: Wto, 13 Lut 2007, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem kandydatem do koła łowieckiego i mam zamiar iść na staż.Ale!!!!!Nie wiem jak powinien wyglądać dokument proszący o przyjęcie na staż.Jeśli ktoś ma ten druk lub wie gdzie on jest bardzo prosze aby się ze mn ą zkontaktował przez gg.lub wysłał mi na e-mail.Moje gg:4342923,E-mail:hunterman 4@wp.pl.Z góry dziękuje Szczęśliwy Szczęśliwy uśmiech Ubaw
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
skorek1981
X

PostWysłany: Pon, 12 Mar 2007, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

me podanie o odbycie starzu w kole zostało odrzucone Smutny
szkoda bo od dluzszego czasu udzielalem sie w polowaniach (nagonkach), znam te tereny bardzo dobrze, mam duzy potencjał i chcialem cos pozytywnego wniesc swoja osoba do koła. ale bede starał sie dalej, czekam na oficjalne pismo z odpowiedzia i argumentacje tej decyzji.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne Lasy Strona Główna -> Łowiectwo Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: