Wirtualne Lasy
Wirtualne Lasy
Forum dyskusyjne dla ludzi interesuj�cych si� lasem. Forum zosta�o uruchomione w dniu 3 czerwca 2006 roku. Przy portalu www.lasy.pl dzia�a r�wnie� lista dyskusyjna. Zapraszamy<

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co tak TU cicho i pusto???
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne Lasy Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roztocze
X

PostWysłany: Czw, 19 Kwi 2007, 23:13    Temat postu: Co tak TU cicho i pusto??? Odpowiedz z cytatem

Zaglądam czasami, niestety cicho tu i spokojnie. Nie przypomina "lista" za bardzo tych "dawnych" czasów. Wspominam choćby wiosnę 2006... Sporo tematów, problemów i ciągła dyskusja. A przecież tyle się dzieje w tych naszych lasach! Przypomina mi się pewien tekst z "Piwnicy pod baranami" o ślimaczkach na mokradłach. A przeta czasami, patrzac na to co się u nasz dzieje, to opis Szału z tejże sceny jest malutki... Czyżby się pióra merytoryczne postarzały albo, co gorsza stępiły (ups!)? A może brak sensu w tej całej, dzisiejszej rzeczywistości? Mamy przeta EURO 2012!!! Pewien satyryk, tyż ze wspomnianego Krakowa, szybciutko podsumował: dadzą każdemu po 2012 euro! Hura!!! Tyle pierdułek. Życzę Wszystkim Zdrowia Wszelakiego, dUŻYM i Małym...
w. mrugnięcie porozumiewawcze
TomCio?
Administrator

PostWysłany: Pią, 20 Kwi 2007, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Życie na forum zamarło. Skuteczne uduszenie spamerstwa i dość skuteczne ruszenie zreanimowanej listy mailingowej zepchnęło forum na dalszy plan. Co prawda spamerzy i booty nie śpią, więc za zaglądam tu bardzo często i już przywykłem, że nic się nie dzieje, a tu dziś uśmiech niespodziewajka jaka! Ktoś w końcu coś napisał. Hura!

Być inteligentnym to bardzo męczące...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roztocze
X

PostWysłany: Sob, 21 Kwi 2007, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zszokowany To żeśmy se pogadali... Ubaw
ŻWZ Wszelakiego
w.
P.S.
A może jakaś "reaktywacja"?
TomCio?
Administrator

PostWysłany: Sob, 21 Kwi 2007, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roztocze napisał:
Zszokowany To żeśmy se pogadali... Ubaw

No fakt. Nam to nie sprawia problemu... póki co...

Być inteligentnym to bardzo męczące...
Powrót do góry
BTK47
XX

PostWysłany: Nie, 04 Lis 2007, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

12 października - ostatni wpis na tym forum !!!!! Co się stało - wszyscy nagle zamilkli Zszokowany

A może mój komputer zbzikował i coś mi nie pokazuje Pytanie
Powrót do góry
sedno
XXX

PostWysłany: Pon, 19 Lis 2007, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesień późna, a za chwilę zima . Wszystko zasypia.
BTK47
XX

PostWysłany: Pon, 19 Lis 2007, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
sedno napisał:
Jesień późna, a za chwilę zima . Wszystko zasypia.

O ile mi wiadomo, to o tej porze do zimowego snu przygotowują sie niedzwiedzie, świstaki i inna czworołapa gadzina. Pierzaste niektóre wybierają się za morze.
Zaś przeciętny forumowicz nie powinien być ani czworołapem i innym pierzastym.
Powinien być już "obrobiony" w temacie chochołowania róż na działkach, w ogródkach tudzież skrzynkach balkonowych, oraz wykonaniem wszelkich prac podobnych. Nic więć nie stoi na przeszkodzie, aby pochwalić się na forum taaaaaaaaką rybą złowioną na wakacjach, lub innym porykowiskowym trofeum.
Nie wspominając o sprawach poważnych.
Przemyślcie to!!!!
Kolejny raz "gorajczyków zapraszam na

http://www.sciaga.pl/klasa/s/35729-technikum_lesne-goraj

PS: spamerstwo i im podobni maja się dobrze. Kiedy przed chwilą otworzyłem skrzynkę, to "anty-" pokazał mi 39 wiadomości, w tym tylko 2 czyste. Zwiększona aktywność tej gadziny obserwuje tak od ok 2 m-cy.
Nie bardzo mam pomysł na wyjasnienie tego, skąd takie nagłe mną ze strony spamerstwa zainteresowanie? Nie otwieram stron " z dziewczynkami " i innych "xxx", a mimo to mój anty- ledwo zipie....
Powrót do góry
brodacz
X

PostWysłany: Czw, 13 Mar 2008, 16:19    Temat postu: wiosna Odpowiedz z cytatem

Panowie mamy marzec za kilka dni Swięta Wielkanocne a Wy ciągle pogrążeni w śnie zimowym . Czas się już obudzić , kończyć zalesienia brać się za porządki na balkonach, działkach, przy leśniczówkach. Pierwsze promyki słońca obudzą z pewnością inspektorów Diabełek skrzywiony którzy przezimowali w swoich biurach zastanawiając się co by tu jeszcze skontrolować. Teraz jest ciepło można kontrolować szacunki brakarskie, wiatrołomy, cechowanie pniaków itd. Leśniczy miał bowiem całą zimę na wykonanie roboty. Mrozy ,deszcze, śniegi i co z tego, przynajmniej nie ma komarów i kleszczy, a to że w kościach łamie borelioza lub inna choroba to weź antybiotyk i dalej do roboty. Na tym forum też cisza ale już czas na pobudkę pióra w dłoń czekam.
Powrót do góry
BTK47
XX

PostWysłany: Czw, 13 Mar 2008, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż - "brodacz" jak każdy młody forowicz rozbrykał się okrutnie. Ledwo wpisał się do tego "kółka" a już ma pretensje, próbuje drażnić śpiące niedźwiedzie!
Brawo, brawo......

A tak poważnie - czarno widzę to forum....
Chyba że mój komputer - jak zwykle "on" a nie ja- coś przegapił.
Bowiem po zapoznaniu się z poważnym powyższym zapytaniem "brodacza" wskoczyłem na chwilę na stronę główną - aż mnie przytkało!!! Sami zobaczcie jakie daty noszą ostatnie wpisy w poszcz. tematach!!!
Jeśli ktoś tu zagląda!!!!

Również jeden z wpisów poprzedzających wpis "brodacza" jest mojego autorstwa i zawiera podobne pytanie.
Odpowiedzi żadnej.....
Niektórzy "tutejsi" są również na forum " lasy polskie" - tam coś się dzieje. Śledzę niektóre tylko wątki, ale i tak co kilka dni, gdy tam zaglądam to wita mnie kolejny komunikat o ilości nieprzeczytanych postów ( obecnie od soboty jest ich 1068).
Zaraz poczytam trochę, resztę potraktuje "jako przeczytane" a i tak za 3-4 dni znów ich będzie ok. 1000......
Trochę się też dzieje na "nasza-klasa" i innej stronie poświęconej "mojemu" TL.
Więc nie jest tak do końca, że wszystkie "borusy" śpią snem zimowym.
Są tacy którzy na tę przypadłość nie cierpią.....
Szkoda tylko że nie widać tego tutaj.....
Nie dopuszczam bowiem myśli że któreś z tych for powinno zaprzestać swojej działalności....

PS : do BRODACZA - mam nadzieję że masz ogromne poczucie humoru
Ja też pochodzę z Wielkopolski....
Ubaw mrugnięcie porozumiewawcze
Powrót do góry
brodacz
X

PostWysłany: Czw, 13 Mar 2008, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje mam poczucie humoru i domyśliłem się że jesteś z wielkopolski dlatego wybrałem ten temat do napisania . TL Goraj znajduje sie blisko mnie, tą zacną uczelnie ukończył mój syn który już też kilka lat pracuje w lasach. Nie obrażam się jeśli ktoś mnie nazywa młodym, bardzo mi to schlebia z racji mojego wieku. Jak napisałeś wcześniej i teraz o częstotliwości na tym forum świadczą daty ostatnich wpisów. Zanim sie zdecydowałem zalogować oglądałem ta stronkę już od zeszłego roku, dużo się nie zmieniło.Temat wybrany specjalnie ale czy nie prawdziwy uśmiech
Powrót do góry
BTK47
XX

PostWysłany: Czw, 13 Mar 2008, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
brodacz napisał:
Masz racje mam poczucie humoru i domyśliłem się że jesteś z wielkopolski dlatego wybrałem ten temat do napisania . TL Goraj znajduje sie blisko mnie, tą zacną uczelnie ukończył mój syn który już też kilka lat pracuje w lasach. Nie obrażam się jeśli ktoś mnie nazywa młodym, bardzo mi to schlebia z racji mojego wieku. Jak napisałeś wcześniej i teraz o częstotliwości na tym forum świadczą daty ostatnich wpisów. Zanim sie zdecydowałem zalogować oglądałem ta stronkę już od zeszłego roku, dużo się nie zmieniło.Temat wybrany specjalnie ale czy nie prawdziwy uśmiech

No to masz szansę, że któregoś letniego dnia.....
Tradycyjnie co roku przez kilka dni "wizytuję" Goraj i okolice aż po Poznań, zakładając bazę w Kruczu. W tym roku też mam "takiego plana" !
A z "młodym " nie pochlebiaj sobie !
W tym przypadku "młody" to wg. mnie świerzynka, zwyczajny kot na tym forum.
Natomiast szacunek dla liczby Twoich przeżytych kalendarzy należy się zawsze!
A w Wielkopolsce się urodziłem, niedaleko zresztą Czarnkowa, mieszkałem tam do 16-tego roku życia, potem za przyczyną moich "starszych "skaszubiałem". I siedzę na tych Kaszubach jeszcze....
Jak uważnie poczytasz w wolnych chwilach to forum - dowiesz się więcej.
Póki co - jeśli o tym nie wiesz, to zapraszam na :
http://www.sciaga.pl/klasa/s/35729-technikum_lesne-goraj

Jest tam kameralnie, całkiem fajnie, nie ma tłoku!!
Powrót do góry
Mariusz Liebek
XX

PostWysłany: Pią, 14 Mar 2008, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pobudka to pobudka ! Wiosna się zbliża , więc się zgłaszam po zimowym marazmie ! Co prawda zima była do d... do niczego , ale zawsze to zima. Są inne portale , ale tutaj też zaglądam ... Darz Bór koledzy !!! Ubaw
BTK47
XX

PostWysłany: Pią, 14 Mar 2008, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich dwóch, jak nas trzech ( oczywiście z "brodaczem") to nie ma ani jednego.... - stare przysłowie łosi!
Jak już się Ty obudziłeś, to może coś tu drgnie....
Tylko "radio z oknem" stresuje, bo każe przygotowywać do wiezienia jaj
na "święconkę " sanie!!!
Powrót do góry
Mariusz Liebek
XX

PostWysłany: Pią, 14 Mar 2008, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy jestem , czy brodacz ma daleko do Goraja ? Ja dość daleko , ale odwiedzam stare kąty....Przynajmiej raz w roku wspinam się na Golgotę ( wiecie gdzie jest ?) , odwiedzam znajomych ze szkolnej ławy, jadę do Lubasza , Czarnkowa... Ech , ..... uśmiech
BTK47
XX

PostWysłany: Pią, 14 Mar 2008, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"brodaczu" - daj odpowiedź na priva.
Ja również w tym roku się tam wybieram, więc.....
Dalej już nie kończę -
mrugnięcie porozumiewawcze
Jak pisałem - na ten czas mam bazę w Kruczu, ale mogę sie poświęcić.....
"golgota" raczej poza moim zasięgiem, ale inne przyjemności związane z taką okolicznością możliwe.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne Lasy Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: