Wirtualne Lasy
Wirtualne Lasy
Forum dyskusyjne dla ludzi interesuj�cych si� lasem. Forum zosta�o uruchomione w dniu 3 czerwca 2006 roku. Przy portalu www.lasy.pl dzia�a r�wnie� lista dyskusyjna. Zapraszamy<

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Popierm ks. Lemańskiego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne Lasy Strona Główna -> Doniesienia prasowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Naj
X

PostWysłany: Wto, 18 Cze 2013, 22:59    Temat postu: Popierm ks. Lemańskiego Odpowiedz z cytatem

Strona na FB z poparciem dla ks. Lemańskiego, którego wyrzuca z parafii bp. Hoser. Całkiem przypomina mi to nstwo Nurzec Smutny
https://www.facebook.com/pages/O-prawo-do-g%C5%82osu-ks-Lema%C5%84skiego/470329296380288
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotrK
Administrator

PostWysłany: Sro, 19 Cze 2013, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na razie żadna siła nie zmusi mnie do rejestracji na FB. Wystarczy mi inwigilacja jakiej doświadczam przez Google...
Powrót do góry
wod4
XX

PostWysłany: Czw, 20 Cze 2013, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też świadomie nie zaglądam na FB.
Tak samo jak nie pijam Coca-Coli i nie jadam w McDonaldzie
Nie posiadam też smartfona, bo wiem że nie korzystałbym z tych bajerów.
Staram się nie ulegać modom.
Być może to objaw starzenia się uśmiech
TomCio?
Administrator

PostWysłany: Nie, 23 Cze 2013, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczęśliwy Co prawda mam smartfona - choć go nie lubię, ale dopisuję się do waszej bandy, bo jakich grzechów bym nie popełnił w sieci to niestety FB nim nie będzie. Za księdzami też nie szaleję, więc nawet ciekawość ma jest umiarkowana. Ale że sku...syństwa nie lubię chyba najbardziej troszkę ciekaw jestem jakiego problemu dotyka ten wątek?

Być inteligentnym to bardzo męczące...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naj
X

PostWysłany: Nie, 23 Cze 2013, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TomCio? napisał:
Szczęśliwy Co prawda mam smartfona - choć go nie lubię,.. bo jakich grzechów bym nie popełnił w sieci to niestety FB nim nie będzie.... troszkę ciekaw jestem jakiego problemu dotyka ten wątek?

Hmmmm... Wszyscy się starzejemy. A tu z młodymi trzeba iść. FB nie taki straszny. Pozabezpieczałem się na wszystkie możliwe prezerwatywy. Ale... pewności 100%, jak wiadomo, nie ma... mrugnięcie porozumiewawcze Skoro hakerzy włamują się do FBI, CIA i innych takich, to udawanie, że jak się nie jest na FB, to mamy cacy jest, przepraszam, ale naiwne wielce.
Do McD zabroniła chodzić Najowa, to nie chodzę Szczęśliwy
Smartfona nie mam, bo nie lubię. Mam Nokię pancerną, i chwatit. Ale nie wiem, czy nie kupię (Boro ma), teraz można sm płacić. A to lubię... uśmiech
Z ks. L. to było tak (ja znam tylko skróty, bo szczegółów nie śledzę):
- Ks. L jest proboszczem pod Wwą, w Jasienicy.
- Prowadzi (chyba) blog i jest na FB
- Po "ascetyzujacych " wypowiedziach papieża F. , kilka razy skomentował je w aspekcie polskiego establishmentu kościelnego, nieco ironizując reakcje biskupów, ale bardzo grzecznie.
- To w...o bpa Hosera z diecezji warszawskiej, który nałożył embargo na jadaczkę proboszcza - zabronił mu występować w mediach.
- Ponieważ ks. L. ma wielu fanów w parafii oraz zdobył ich sporo na FB, to zrobił się hardy, i odpowiedział bpowi, żeby się wynosił na drzewo, bo on jest wolny, sprawiedliwy, prawdomówny i takie tam...
- Tego było już za dużo, i bp H. postanowił ks. L. z parafii wy... . No, to się parafianie i parafianki oburzyli i zaczęli ks. L. bronić. Pisali do bpa H. (czyli na Berdyczów). Napisali też chyba do ... kurii rzymskiej Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy A na FB powstała strona w obronie ks. L., no to się zapisałem. Jakoś nie bardzo lubię biskupów chyba.
To mi chyba zostało z LP...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne Lasy Strona Główna -> Doniesienia prasowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: